ברוכים הבאים ל- Bikecentennial, חנות אופניים עצמאית גדולה בדרום קומבריה, אנו נושאים מגוון רחב של אופניים ואביזרים לילדים ובני נוער בכל הגילאים. נוסדה בשנת 1973 Bike Centennial היא אחת מחנויות האופניים הוותיקות והיוקרתיות ביותר באזור, ותוכלו לקנות הכל מאופני מירוץ קבועים, אופני כביש, אופני BMX ועד אופני כביש, עד כמה שם.

עם מבחר רחב של אופני הרים לרכיבה בטבע

לא משנה איך תרצו לרכוב, יש לנו הכל מכוסה. למצוא את האופניים המתאימים לצמיג שלך קל ואנחנו נשמח לקנות אצלך ונמצא אופניים שעונים על הצרכים והתקציב שלך. באופניים, אתה יכול לקנות הכל מאופניים ואביזרים לילדים ומבוגרים ועד אופניים למבוגרים ב- Bikecentennial.

רוכבי אופניים יכולים למצוא מגוון רחב של אופניים

אביזרים וציוד קבוע לאופניים שלהם בחנות האופניים המקומית שלנו. חובבי אופני הרים ימצאו את נעלי הרכיבה על שבילים אחרונות ב- Bikecentennial, וטריאתלטים ומשתתפי קורסים לרכיבה על אופניים יכולים להשיג נעלי רכיבה בהתאמה אישית.

יצרנים מסוימים אף פיתחו כלים מיוחדים שיעזרו לך לבחור את האופניים המתאימים לילדך

חברת Crew Bike Co. בוחרת את קטגוריית האופניים מהמחשבון שלה, מוצאת את גובה המסגרת המתאים ובוחרת באופן מקוון את גודל האופניים שהקידו צריך. כלי מתוחכם נוסף הוא ה- Guardian Bikes RideSizer, המסייע לכם לבחור את גודל המסגרת המתאים לילד מגיל 4 שנים.

השוואה בין גובה מוט המושב המינימלי לתפר של ילדך תלוי אם אתה קונה אופני הרים או אופניים עם גובה מוט מושב נמוך יותר

אם לאופניים שלך גובה תמיכה מינימלי של 12, "עליך לוודא שלילדים יש לפחות 12" תפרים. חשוב לבדוק את גודל שולחן הנשים כדי לראות אם האופניים לשני המינים, כמו למשל אופני טריאתלון.

גלה מידע נוסף על אופניים משומשות

אופניים חשמליים משומשים ואופני כביש משומשים אצל סוחר האופניים המקומי. גלה על האופניים המשומשים הטובים ביותר לילדים באזורך, כגון אופני הרים משומשים, אופני כביש ואופניים חשמליים בחנות האופניים המקומית שלך, או מצא רשימה של חנויות אופניים משומשות בארה"ב, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד וקנדה ב חנויות האופניים המקומיות שלנו. למד פחות על שימוש באופניים, השתמש באופניים חשמליים והשתמש באופני כביש בחנויות האופניים המקומיות שלך, ומצא סקירה של חנויות האופניים המשומשות הפופולריות ביותר ברחבי הארץ, הן בצפון אמריקה והן באירופה ובמזרח התיכון בחנות האופניים המקומית שלנו ב סוחרי אופניים מקומיים.

גלה את האופניים הטובים ביותר במחירים הטובים ביותר בחנויות האופניים המקומיות שלנו בארה"ב

קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד וקנדה. רשימה זו נוצרה על ידי מומחים מ- BikeRadar אשר העריכו את איכות האופניים ברשימת האופניים המשומשים ביותר לילדים באזורם. הערה: זהו טבלה כללית וכאמור גודל האופניים ישתנה לפי סוג האופניים. גם אם מדובר באופניים עם מידות גלגלים מסוימות, מוט המושב וגובה המעמד של היצרנים יכולים להשתנות באופן דרסטי. כאשר אתה קונה את אופני הדוושה הראשונים לילדך, עליך לוודא שגובה מוט המושב המינימלי אינו גבוה מאורך התפר. עבור גלגלים, אנו רוצים לוודא ש- inSEAM של ילדיכם יהיה לפחות בגודל 1/4 אינץ 'או קטן יותר מגודל האופניים.

אם ילדכם אינו כבר סטרייק על אופניים ובקרוב יגדל את האופניים הקטנים יותר, עליכם לשקול אם תשאירו זאת בכך. זכרו שילד בן עשר הוא כנראה קטן יותר, גם אם הוא קטן לגילו.

אם ילדכם אינו מסוגל לדווש גם כן או נראה כאילו הוא מותח את רגליו, האופניים גדולים מדי. העובדה היא שלא משנה מה ילדיכם אומר בטבלת המידות של האופניים, הוא לא יהיה מוכן עד שיעבור לרכיבה גדולה יותר.

הנה כל מה שאתה צריך לדעת כדי לבחור את האופניים המתאימים ביותר לשלב הצמיחה הנוכחי של ילדך. עבור כל ילד ריכזנו את רשימת האופניים הטובים ביותר שיש לילדים וצירפנו טבלת השוואה עם כל המידע.

אם אתם מחפשים את האופניים הראשונים שלכם או אחד לעצמכם, ל- BIG W יש את כל זה בשבילכם. אינטרנט, בדואר אלקטרוני או בפקס, אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מוצרים ושירותים, מאופניים ועד אביזרים ואביזרים לילדים ומבוגרים.

האופניים הטובים בעולם מגיעים מכמה מחברות האופניים הטובות בעולם ו -99 אופניים

הוא היחיד שלך – עצור בחנות לכל האופניים. קנונדייל – קנונדייל ואופניה בעבודת יד ממשיכים לחדש בענפי ההרים, הכבישים והאופניים החשמליים, ונחשבים לחדשנים מובילים בתחום הטכנולוגיה המשתנה. בקר בחנות Wheelworks TOO שלנו, המתמקדת בעדכונים והממוינים ביותר, כמו גם במוכרים הטובים ביותר שאתה אוהב. קנו את החנויות המקוונות שלנו או בקרו אותנו באופן אישי בחנויות שלנו בארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, יפן, דרום קוריאה, טייוואן, סין, הונג קונג, סינגפור וטייוואן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.