בסכום של כמעט מאה דולר, הסטרידר ספורט הוא אחד הגלגלים הטובים ביותר בשוק ומדוע זה טוב בשבילך. עם הקונסטרוקציה הקלה והכידון המרופד שלה, הוא עובד לטווח רחב של גילאים ובכל קבוצות הגיל. יתרון נוסף של הסטריידר הוא שאינך צריך לקנות אופני איזון במקס לתינוק שלך – מבוגר.

סטריידר ספורט הם אופניים בגודל 14 אינץ 'הניתנים להמרה מאופני איזון לאופני פשרות

מי שמחפש אופני איזון לילדים קטנים, צריך להוציא קצת יותר על קל משקל, שמתאים לגובה ונמשך מספר שנים. כדי באמת להשיג את שווי הכסף שלך, הגלגלים צריכים להיות חזקים מספיק כדי להחזיק מעמד זמן מה. ספורט הסטריידרס ראוי להתייחסות רצינית למתחילים שמוכנים לעבור מגלגל 12 אינץ 'למשהו גדול יותר שמתאזן כעת ודוושות אחר כך.

אם אתם מחפשים אופני איזון לקנות בחנות האופניים המקומית או באינטרנט, ה- Trek Kickster הוא אפשרות טובה. אופני האיזון של בננה אופניים LT הם גם אפשרות טובה אם אינך רוצה להוציא יותר מדי.

הצוות של אופני איזון לילדים מסוגל לענות על שאלותיכם ולגלות על איזה אופניים ילדכם ייהנה לרכוב ואילו יצליחו

אופני איזון הם אידיאליים לילדים ללמוד את האיזון הבסיסי הנדרש לרכיבה על שני גלגלים. הם מלמדים ילדים הרבה יותר מאשר רכיבה על אופניים, הם מלמדים יסודות שהופכים אותם לחזקים יותר והם ימשיכו בבית הספר ובתקווה בחיים.

חלק מיצרני הגלגלים צירפו מגביל סיבוב לאופניים כדי למנוע מהכידון והגלגלים הקדמיים להשלים מהפכה מלאה. זה חיוני מכיוון שרוב הילדים קשורים לשימוש ברגליים לבלימה ולגלגלים שלהם אין בלמי יד.

למרות שרוב, אם לא כל האופניים ברשימה זו ניתנים להתאמה, רוב החברות המתמחות באופני לומדים מעץ יכולות לפתור בעיה זו. אופניים טבעיים הם בחירה מגניבה וייחודית, אך זו עדיין אופציה נהדרת.

יתרון נוסף של הגלגל

הוא שרוכבים צעירים רגילים לשני גלגלים כבר מההתחלה. אני מבטיח לך שגלגלים הם אופציה נהדרת לאימון אופניים וללימוד ילדים כיצד לרכוב. אופניים אלה יכולים גם להיות קלילים במיוחד, מה שהופך אותם לאידיאליים לילדים מגיל 3. זה שוקל פחות מ -10 קילו ויש לו גלגל נחמד, אבל הוא עדיין כבד מדי לרוכב צעיר.

אופני איזון כמו Koen Elm Schwinn יכולים לעזור לילדים להשיג מיומנויות תיאום ושיווי משקל

לא רק אופני איזון, אלא גם ילדים לומדים לשלוט בתנועת האופניים באמצעות משקל גוף והיגוי. אופני איזון מאפשרים גם לילדים לעצור, לנווט ולהסתובב ברגליים, ומעניקים להם יותר שליטה וביטחון להמשיך לרכוב. כמו רוב הגלגלים, דגם זה מבטיח להיות שימושי ובטוח בעצמו כשעוברים לאופניים רגילים. אם אופני שיווי המשקל גדולים מדי עבור ילדכם, עליכם לשקול אופניים לפני איזון, וזה טוב ללימוד רכיבה. לילדים שלומדים כישורים אלה באופני שיווי המשקל שלהם לא תהיה שום בעיה לעבור לאופניים מסורתיים כשהזמן מתאים. לאחר שלמדו את המיומנויות של אופני האיזון מעץ ZUM – CX, הילדים רוכבים על אופניים מסורתיים תוך זמן קצר.

תלוי בקבוצת הגיל שעבורה אתה רוצה לקנות אופני איזון

שים לב למשקל האופניים. חשוב לציין כי הגלגלים חייבים להיות בגודל המתאים לרוכב שלהם. כהורה, עליך לקחת בחשבון את כל מאפייני הבטיחות בעת רכישת אופני שיווי המשקל שלך. רכיבה על אופניים חשובה לילדים כמו למבוגרים, וחשוב לזכור זאת.

אופני שיווי משקל מעוצבים מגבילים את יכולתו של הילד להישען על ידי יצירת מרווח מינימלי בין המושב לכידון

אופני שיווי משקל רטרו שמשמחים כל הורה הם אופני איזון עם מושב / כידון, שנועדו לקדם יציבה טובה. אופני איזון אמנם מצוינים ללימוד איזון ולקידום ריצה וגלישה, אבל ילדים רוצים להישען קדימה.

למעשה

רוב החברות שמתאימות גלגלים על גלגליהם מציידות בדרך כלל את האופניים הספציפיים לרוכבים צעירים יותר. המושב של אופני שיווי משקל קרוב הרבה יותר לקרקע מאשר על אופניים רגילים, כך שניתן לדלג על גלגלי 10 אינץ 'ולרכוב ישר על ילד בן שנתיים. תינוק יכול לרכוב על אופני שיווי המשקל במשך כ -10 דקות לפני שעבר לאופני פדלים.

גובה האוכף רחב מאוד

כך שאם ילדכם הרפתקני ואוהב לרכוב על חצץ או שטח מהמורות, הוא יהיה בטוח עם אופנוע או אופני איזון. אם אתה רק מתחיל ללמד את הפעוט או הפעוט שלך איך לרכוב על אופניים, גלגלים יכולים להיות השקעה מועילה מאוד. לילדכם יהיה כיף עד גיל שבע, ואז הוא מוכן לאופני פדלים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.