אם אתם מחפשים אופני מרוץ לילדכם, עיינו ברשימת האופניים הטובים ביותר לילדים בסדר גודל שלהם. כפי שניתן לראות מהמבחר, ישנם יותר ויותר אופניים לילדים בכל הגדלים, הגדלים והצורות. בין אם אתם בסיור גילוי – ברחובות או סתם בחוץ, ריכזנו רשימה בה תוכלו להחליט איזה אופני ילדים אתם רוצים לקנות לעצמכם. לכל ילד – גודל אופניים ריכזנו את רשימת אופני הילדים הטובים ביותר והוספנו טבלת השוואה עם כל המידע.

עכשיו זה תלוי בת כמה ילדך ומתקדם

צוות אופני איזון לילדים הצליח לענות על כל שאלותיכם ולגלות על אילו גלגלים ילדיכם יאהבו וישגשגו. לאחר ששקלתם את כל הנקודות, מאמר זה יעזור לכם לבחור את האופניים הנכונים, בין אם מדובר באופניים למתחילים ובין אם ילד שמוכן לעבור לאופני כידון ליפול. לפני שתחליט על דגם, אנא קרא את המדריך שלנו לרכישת אופני ילדים – הוא מכיל טיפים כיצד למצוא את האופניים המתאימים וטבלת השוואה של אופני הילדים הטובים ביותר בגודל שלך.

יצרנים מסוימים אף פיתחו כלים מיוחדים שיעזרו לך לבחור את האופניים המתאימים לילדך

עובדים בחנות האופניים המקומית שלכם יכולים לחסוך לכם זמן רב על ידי סריקת האינטרנט לתשובות – הם יודעים כיצד ילדיכם צריכים להתאים על האופניים ואיזה סוג אופניים הם צריכים לרכוב על האופניים שהם יעשו. עכשיו, כשתדעו למצוא את גודל האופניים המתאים לילדכם, תוכלו להניע אותו בכישורי רכיבה למתחילים. תרשים גובה הוא אמנם נקודת התחלה טובה, אך נסיעת מבחן היא הצעד החשוב ביותר בבחירת האופניים המתאימים לילדכם.

רק בגלל שאתה חושב שילדך כנראה זקוק לאופניים 14 "זה לא אומר שהם צריכים 14

אבל אם זה כבר לא שטויות, אתה תמיד יכול להגיד להורים להגדיל אותם. זכור שכל ילד שגדל עד אופניים בגודל זה הם הילד היחיד שגדל על האופניים – אתה לא לבד. אם ילדיך אינם גבוהים כמו פעם ולא גדלים בקרוב, כדאי לשקול לרכוב על האופניים הקטנים יותר. מתאים להם באותה מידה לכל אופניים אחרים בטווח המידות שלהם, אם לא טובים יותר מהגודל הנוכחי שלהם.

העובדה היא שלא משנה מה אומרת בטבלת המידות של האופניים של ילדכם, ילדכם לא מוכן להתכונן לקראת נסיעה גדולה יותר.

אם אתם מחפשים אופניים חדשים לפעוט שלכם

קנו אופני איזון ושכחו שהוא זקוק למייצבים והפעילו אותם על שני גלגלים. אם אתם מורידים את הדוושות ונותנים לילדכם להשתמש ברגליים כתמיכה ואם ישתפר, תגלה שהם יכולים לאזן את האופניים מהר יותר. החזק את הכידון אם אתה רוצה שהם לספק מושג כיצד ההגה משפיע על שיווי המשקל שלהם.

רוב הסיכויים שהם מרימים אותו וממשיכים לדחוף אותו

אז בחר אופניים שלא שוקלים כמו אופניים במורד. אמנם לא תרכב על אופני כביש במשקל 40 קילו, אך אתה לא צריך לצפות שהצעיר שלך יסתובב על אופניים כבדים במיוחד (כנראה במעבר) ולצפות שהם לא ינהגו ולא יתנהגו.

אם האופניים קטנים מדי לילדכם

תגלו שהם על ברכיהם מחפשים כפיפות בטן הכידון, או שזה נראה כאילו הם מכווצים על האופניים, חשבו איך זה יהיה לרכוב על אופניים שלא מתאימים כמו שצריך. לפעמים ילדים קצת יותר גמישים ממבוגרים וכאשר הם לומדים לרכוב עם דוושות ומייצבי אופניים, שיווי המשקל שלהם מתפתח כאשר המייצב שומר עליהם זקוף ללא קביים.

אם לאופניים גובה תמיכה מינימלי של 12 ", עליך לוודא שלילדך יש לפחות 12". "כשאתה קונה אופני פדלים ראשונים של ילד, ייתכן שתרצה לוודא שהתפרים הם לפחות 12 אינץ 'או פחות מגובה המושב המינימלי הנדרש לגילם.

איך גובה המושב המינימלי משתווה ל התפר של ילדך תלוי אם אתה קונה אופניים בגובה 12 "או 12" או בגובה 10 ".

לקחת את הילד לחנות אופניים לנסיעת מבחן זו דרך טובה לגלות מה הכי מתאים ואיזה סוג רכיבה על אופניים הכי מעניין אותם

תלוי בסוג האופניים שילדכם רוכב או עושה, כמו גם גודל האופניים, תוכלו לבחור אופני כביש, אופני טרקטורונים או קרוס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.