עם יותר ממאה מיליון אמריקאים המחזיקים באופניים, הביקוש לשירותי תיקון אופניים נותר גבוה מתמיד. רק תשאלו את אלפי בעלי חנויות האופניים שעושים כעת רווחים גדולים מהעסק. בין אם מדובר בהחלפת שרשרת אופניים ובין אם מדובר בתיקון צמיגים שטוחים, חברות אלו משרתות את כל מי שצריך לבצע עבודות תיקון. חשוב להיות מודעים לכך שתיקון האופניים נמצא בידי חברות כאלה, והן פתוחות לעסקים.

אם בסופו של דבר תיקנת הרבה אופניים

עליך לוודא שאתה מבלה זמן עם האופניים שלך. Multitool אופניים טוב יעשה הבדל גדול, בין אם אתה משתמש בו לכל מיני דברים על האופניים ובין אם רק עבור עניבות רוכסן ומגפי סקי, אשר מועילים לתיקונים קלים רבים בבת אחת.

אם משהו עובר לרוחב ואינך מצליח להבין כיצד להעלות אותו בחזרה

חנות האופניים המקומית שלך תשמח להציל אותך. אם אתם בשוק של חנות לתיקון אופניים או סתם מחפשים תיקון מהיר בבית, תוכלו לעשות הרבה מהבית. בכל פעם שאתה מחזיר את האופניים שלך לחנות כוונון, בקש מהמכונאי לבדוק אותם, גם אם מדובר בתיקון קטן בלבד.

העסק לתיקון אופניים יכול להיות הזדמנות נהדרת לאנשים שמתלהבים מאופניים וידיים נהדרות – ידיים. יזמים המכוונים למכונות המעוניינים ברכיבה על אופניים יכולים להרוויח מספיק כסף לתיקון אופניים ישירות מהסדנה.

תיקון אופניים יכול גם להציע לחובבי האופניים הזדמנויות להכנסה בשנים הקרובות. היתרונות הכספיים של פתיחת עסק אופניים, כמו גם פוטנציאל הרווחים, יכולים לעזור לך להשיג את הזמן וההשקעה הדרושים לפתיחת העסק שלך בזמן קצר.

בפוסט זה אציג כמה מהשירותים שיכולים לכלול אבחון בעיות אופניים, תיקון או החלפה של חלקים פגומים ובנייה מחדש של האופניים שלך לשימוש קבוע.

אם אתה רוצה לתחזק את האופניים שלך בבית

כלי תיקון מיוחד שווה את זה. כלים קומפקטיים ורב-תפקודיים אלה קלים לנשיאה על האופניים שלך לצורך ביצוע התאמות ותיקונים על הכביש, אך ניתן להשתמש בהם גם לתחזוקה בביתך. הערכה צריכה לכלול סט של ברגים אלן, מפתח אלן, משאבה וכלים אחרים שיעזרו לך לבצע תיקונים בסיסיים באופניים שלך. שכור מכשיר אחסון או הציע לאחסן אופניים של אנשים בזמן שאתה מבצע את התיקונים שאתה זקוק להם.

הוא זקוק גם לאופניים חדשים, וכאן נכנס לתפקיד RJ the Bike Guy, וערכת תיקון לכל אופניים באוסף שלו.

עם ערכה מתאימה

אתה יכול לבדוק אם יש אופניים בבעיות לפני שאתה מוציא אותם. אם אתה מקבל בטעות צמיג פחוץ, צריך לתקן שרשרת או שיש לך בעיה אחרת, יש ערכת תיקון אופניים או ערכת כלים שיעזרו לך לפתור את הבעיה. התחלה טובה היא אופני שופ בחנות הפתוחה בניו יורק, המציעה שיעורי תחזוקה בסיסיים ממספר שעות ועד מספר שבועות, כמו גם ערכות תיקון בסיסיות. לאחר שבנית את כישוריך והבאת את האופניים שלך לתפאורה הנכונה, קח אותם לחדר התיקונים הקהילתי של החנות הפתוחה והשתתף במסיבות תיקון מתנדבות המסייעות בתיקון ובהחזרתם לקהילה. לאחר שהאופניים שלך ייבדקו, הם ילכו לחנות לתיקון אופניים למספר שבועות או אפילו למספר חודשים לצורך תיקון ותחזוקה.

תלמידי תוכנית ה- BAM מסיימים תוכנית בת 8 שבועות

ולאחריה שנת עבודה וניסיון להוכיח את כישוריהם באמצעות הרכבת אופניים חדשים ותיקון ישנים. יש לנו תוכנית אימונים להרחבה בשם Park Tool School, המספקת אופניים בהוראת חנויות אופניים מקומיות.

המסע שלי לתיקון DIY עשה אותי לטיולי אופניים וחבילות אופניים

אבל אני בהחלט רוכב יחיד. לאחרונה מצאתי מועדון אופניים שיש בו אופניים קלאסיים עם קמפי, ומכיוון שאנחנו מינים דו גלגליים, זה הגיוני ללמוד לתחזק ולתקן את האופניים שלנו. יש משהו בכישורי תיקון האופניים שגורם לך להרגיש שבאמת הגעת כמכונאי אופני תחביב.

כל רוכב אופניים שמספק את עצמו צריך לדעת כמה כישורי תיקון בסיסיים שיעזרו לכם לנסוע בצורה בטוחה וחלקה

שלא לדבר על שיש לכם יותר מזומנים בארנק. אם אתה יודע לתחזק ולתקן את האופניים שלך, אתה כרוכב אופניים ינוע מהר יותר ויחסוך כסף על ידי חציית ערים, חציית יבשות ואפילו שמירת ישבך אם משהו ישבר.

חנויות אופניים רבות מחליפות שרשרת שחוקה או שבורה ברשת חדשה, שיכולה להיות יקרה. אם אתה צריך לתקן את השרשרת שלך בזמן נסיעה, שמור על חוליה מהירה אחת או שתיים בערכת התיקון שלך.