אלה שלא גרים מתחת לסלע, בטח ישימו לב שאופני BMX פופולאריים מאוד בקרב רוכבים בכל הגילאים.

כדי לעזור לכם למצוא את הנסיעה המושלמת לרוכבים צעירים יותר, ריכזנו עבורכם מדריך שיעזור לכם למצוא את אופני ה- BMX המתאימים לקבוצת הגיל שלכם. מדריך זה יעזור לך למצוא את האופניים שלך על ידי הסבר על כמה מהאלמנטים החשובים ביותר ברכישת BMX. קודם כל, עליך לזכור לאיזו מטרה אתה קונה את אופני ה- BMZ שלך, היכן אתה רוכב ואילו חלקים תמיד מתאימים לך יותר. אם אתה חושב על הדברים ויש לך מושג טוב כמה זמן אתה הולך על זה, אתה בטוח שאתה צודק בזה.

החליטו איזה סוג אופני BMX אתם רוצים: לרוב ישנם שני סוגים של אופניים לרוכבים צעירים ומבוגרים. אחרים מגיעים בצורות ובגדלים שונים, תלוי אם האופניים שלך מתאימים יותר לקפיצה או לרכיבת אופני עפר.

בחלק מאופני BMX 20 אינץ '

גדלי גלגלים אחרים נמצאים באופני כביש, כמו גלגלי 20 ו 25 אינץ' לאופני הרים. הגודל הסטנדרטי לאופני BMX זמין בכל מקום, אך הפופולרי ביותר הוא 20 אינץ ', וזה מה שהילדים רוצים. חברות מסוימות, כולל הרו וראשון, מציעות מידות גלגלים לרוכבים מבוגרים ומבוגרים שחשים צפופים על אופני BMX קונבנציונליים בגודל 20 אינץ '. אם אתה קונה אופני BMZ לילדים בגילאי 5-7, שהם צעירים מכדי ללכת לבית הספר או יותר מדי. ישן למירוץ, גודל האופניים של 16 הוא מושלם עבורם. ילדים מתחת לגיל 5 ומעלה עדיין ירצו אופניים בגודל 16 אינץ 'ב- BM X. כמה אופני מירוץ BMx זמינים בסוגי גלגלים שונים בין 12 ל 24 אינץ' וכוללים קפיצות עפר, אופני הרים, אופני כביש ואפילו כמה אופני מרוץ עם גלגלי 20 אינץ '.

תוכלו למצוא גם גלגלי 20 אינץ 'עם כידון, אותם ניתן למצוא על מגשרים של BMX 24 אינץ', וגלגל 20 אינץ 'באותו סוג כמו גלגל 16 אינץ', אך עם גלגל גדול יותר.

בדוק שאתה צריך לפחות 23 רגליים פנימיות כדי לעמוד על אופני BMX בגודל מלא ללא בעיות, אבל ילדים מתחת לגובה של 5 מטר צריכים לברוח עם טריק מדויק יותר (ומועיל): אופניים בגודל 20 אינץ 'עם כידון ואופני 16 אינץ 'בלי.

אם אתה אוהב אופני BMX למבוגרים שעולים מעל 700 $

אתה תאהב את זה, והייתי אומר שהמחיר באמת די טוב עבור מה שאתה מקבל. Diamondback Grind Pro הם אופני ה- BMx הטובים ביותר מתחת ל -300 דולר שתוכלו למצוא וכוללים את כל התכונות שדגמים יוקרתיים אחרים אינם יכולים, כגון כידון וכידון בגודל מלא. יש עוד כמה אפשרויות שאחזור אליהן, אבל זו אחת הזולות שיש לי. נתקלתי באחד כזה שהייתי אומר ששווה להסתכל עליו.

אם אתה מעוניין באופני BMX בעלות נמוכה לילדים או רוצה לקנות אופניים מקצועיים

יש מגוון אפשרויות הזמינות עבור פחות מ -300 דולר בארה"ב ובקנדה. באחת מחנויות ה- BMZ הללו תוכלו לאסוף אופני BMx ולשלוח אליכם בצורה נוחה. הקפידו לבקר בחנות בה תוכלו לראות את כל הרכיבים והאביזרים מקרוב ואפילו לקחת נסיעת מבחן כדי לנסות אותם. היצרנים גם נותנים לך את האפשרות להקשיב לרעיונות שלהם כדי לשפר ולשפר את ה- X X Bike שלך.

כאשר אתה קונה אופני BMX חדשים

ישנם מספר אתרים וחנויות שתוכל להתאים אישית. עבור אופני BMx ישנים יותר אתה צריך לשלם קצת יותר, אך אם קנית מחנות מקוונת, eBay או אמזון, אתה יכול לקנות חלקים על פי רצונך בחנויות המקוונות או ב- eBay ובאמזון.

זו הסיבה שבאופני BMX יש מגוון רחב של אופניים המתאימים לילדים בכל הגילאים, אז זכרו לקנות. ישנם בשוק סוגים רבים ושונים של אופני BMx וכדאי להשוות ישירות בין אופניים.

הבחירה בגודל הנכון יכולה להיות מעט קשה

במיוחד אם אתה קונה אופני BMX בחנות, אך יש גודל סטנדרטי לאופני BMX שנראה כגודל הצינור העליון של אופניים רגילים. גדלי הצינור העליונים הסטנדרטיים עבור BMX הם 20 ", שניתן להגדירם כ- BMZ בינוני. כאשר מחליטים על גודל אופנוע ה- BM X, זה תלוי בגובה הרוכב.

אופני מירוץ BMX יש את הבלמים על גבי מושב המושב (ראה תמונה). תכונה אחת שניתן למצוא על חניה או אופני BMX אסורים הם חוליות שאסורות על אופני BM X.

אם נמכרים אופני BMX עם שני בלמים, על הרוכב להסיר את הבלמים הקדמיים והאחוריים. לא צריך להיות יותר מבלם אחד קדמי ואחד אחורי ורק בלם אחורי אחד.