אם אתה רוצה לקנות את אופני BMX המתאימים לעצמך, זה תמיד רעיון טוב לברר מידע נוסף על אופני BMZ הטובים ביותר בשוק. כדי לעזור לכם למצוא את הנסיעה המושלמת לרוכב הצעיר שלכם, ריכזנו עבורכם רשימה של הגורמים החשובים ביותר לרכישת אופני BMX. מדריך זה עוזר לך למצוא אופניים על ידי הסבר על המרכיבים החשובים ביותר ברכישת BM X. אם אתה קונה את אופני ה- BMQ הראשונים שלך לילדים ורוצה לדעת למה לחפש, המשך לקרוא.

כללנו תיאור קצר של כל אופניים ורשימה של אופני מירוץ BMX כדי לתת לך מושג. למרות שיש אופניים שונים לבנים ולבנות, יש סיכוי טוב שאופני BM X יהיו זולים יותר עבורם אם הבנות יורשו ליהנות.

אופני BMX לילדים הם גרסה דקה של אופני 20 אינץ 'הסטנדרטיים

אך ישנם מותגים המציעים גלגלים גדולים יותר עם גלגלים גדולים יותר, צמיגים גדולים יותר ובלמים גדולים יותר. חברות מסוימות, כולל הרו וראשון, מציעות גלגלים גדולים יותר לרוכבים מבוגרים ומבוגרים שחשים צפופים על אופני BM X 20 "רגילים. ישנם מותגים, כגון אופני קפיצות עפר, אופני עפר או אופני אופני עפר מציעים אופניים עם צמיגי 16 אינץ '. כך שהם מתאימים לילדים ולמבוגרים כאחד. אופני BMx לילדים גבוהים עשויים להיות בעלי אותן תכונות, אך תראו 22 או 24 אופניים גדולים יותר על אופני BMZ בשביל קפיצות עפר, ואופניים קטנים יותר 16 או 18 לאופני ילדים המותגים מציעים מגוון רחב של אופניים לילדים ולילדות עם גלגלים וצמיגים שונים, כולל קפיצות עפר.

החיסרון היחיד של אופני מירוץ

הוא שהם צריכים להרכיב וזה לא קל, אבל אתה לא עליכם להרכיב אותם בעצמכם. אופני BMX מיועדים למירוצים, כך שילדכם יוכל להתחרות וליהנות מקפיצות עפר, אופני עפר ופעילויות מהנות אחרות. אופני BMX בטווח מחירים זה אינם מצוידים בדרך כלל בטריקים של מירוץ, אז חפשו ילדים גדולים יותר שיהיה לך אופניים.

אתה יכול לחפש BikeExchange עבור אופני BMX או לחפש חנות אופניים מקומית לקבלת סיוע נוסף

כאשר מרכיבים אופניים בפעם הראשונה, עליכם להרכיב את אופני ה- BMX על ידי חנות האופניים המקומית שלכם. חשיבה דרך, שיש לך מושג טוב מה אתה רוצה ולאן אתה רוכב, מוודאת שתקבל את אופני ה- BM X המתאימים לילד שלך.

BMX הוא ספורט רכיבה מהנה, אך אם ילדכם מתכנן להשתמש באופניים למירוצים, עליכם לבחור באופני BMX עם מסגרת אלומיניום. הקפידו על כל אמצעי הבטיחות וודאו שהאופניים שילדכם רוכב עליהם נאותים.

תלוי איך אתה רוצה להשתמש באופני BMX שלך

אתה יכול להחליט נגד חישוקי 32 מ"מ הסטנדרטיים, כפי שאתה בדרך כלל מוצא באופני BMZ חופשי. מידות הגלגלים של FreestyleBMX שונות מגלגלי BMX של Race, שלרוב הם מתחת ל -20 מ"מ. אם אתה אוהב אופני כניסה BMQ שעדיין יענו על הצרכים שלך בעוד כמה חודשים, ה- Destro Elite BM X החדשה מציעה גזע אלומיניום.

אופני כביש BMX משתנים בגודלם בין 16 ל -26

כאשר 20 הם הפופולריים ביותר, אך צירי BMX הם בדרך כלל באורך 14 מ"מ, בעוד שאופני BMX בשפלה בוחרים בסרנים 3, 8 או 10 מ"מ לחיסכון במשקל. אמנם לא נראה שיש מידה סטנדרטית עבור אופני BM X, אך יש מגוון רחב של מידות גלגלים לאופני חופשי ופרידה. ראינו דיון רב על מתן אופניים יותר לאופניים, ויש לכך מספר אפשרויות, כמו ה- New Destro Elite BM – X.

לדוגמא

אופני BMX מקצועיים עם מסגרת של 21 אינץ ' נפוצים, מה שמאפשר לרוכב לבצע טריקים ולקרוע את האופניים מסביב. אמנם גדלי הגלגלים נותרים קבועים, אך ניתן לשנות את גדלי המסגרות בהתאם לסגנונות הרכיבה כגון פרירייד, סגנון חופשי ושפלה. רכזות רכבת הרים מוצגות בסגנון חופשי רבים וב- BM X אופניים שילדים, בני נוער ומבוגרים נוהגים כאחד. הארכובה אינה עומדת בסטנדרטים הידועים לנו באופני BMx אחרים בשוק.

באשר לילד ממוצע מתחת לגיל 10, הם בגובה 120-135 ס"מ וצריך תשכח מאופני BMX בסך 20 דולר.

אם יש לך ילד בן שלוש

האופניים האלה יכולים לעזור לך לפתח אהבה לרכיבת BMX. אם הילד שלך רוצה להיות קצת יותר כמו ילד גדול, זה הילד בשבילם. אולם סונטג דאג לצרכים הגיאוגרפיים של הילדים הקטנים ובנה את האופניים עם עזרת אביו ואחיו וכמה חברים.

אופני BMX יכולים להיות מהלך טוב

אך רוב הילדים לא רוצים לנסות את הטריקים המסוכנים שראו באינטרנט ולגרום להם לעשות משהו קיצוני. אם ילדכם עוסק בספורט אתגרי וחזק מספיק לרכב על אופניים ולדעת מה ההשלכות, תוכלו לקנות לו אופניים למוטוקרוס.