אם יש לך נער שאוהב לרכוב על אופניים, כדאי לך לחפש אופני עפר כדי להפיק ממנו יותר בעיטה. אתה יכול לחשוב שאופני מוטוקרוס הם הכל וסיום כל עולם אופני העפר, אבל אם יש לך זמן, זה יכול להיות מכריע להבין מה אתה צריך לקנות עבור האופניים שלך. בין אם אתה קונה את אופני העפר הראשונים שלך, שואל אחד למשך הזמן הארוך ביותר או בעל ניסיון, מישהו שרכב על אופני עפר רק פעם או פעמיים עשוי להתאים יותר עבורך.

אם אתה ירוק בעולם אופני העפר, אני ממליץ לך לשקול KTM, הונדה או ימאהה כאופני העפר הראשונים שלך, במיוחד אם אתה רוכב על אופני עפר.

זו בחירה מצוינת לבני נוער שנוח להם על אופני עפר עם מנוע 125 סמ"ק שמקפיץ אגרוף

למרות שהרוכב חייב להפעיל תיבת הילוכים ידנית. כשאופני עפר מגיעים ל -250 סמ"ק או 450 סמ"ק, ישנם אופני עפר שונים בעלי תזוזה זהה. בסך הכל, ההבחנה בין "משפחת אופני העפר" תלויה היכן אתה מגיע עם אופני העפר שלך. תלוי כמה זה חזק, אתה מקבל את השטח ואיזה שטח אתה רוצה.

עמדות לאופני עפר מסוימות שימושיות יותר לתיקונים

בעוד שאחרות שימושיות יותר אם יש לך אופני עפר גדולים של 450 סמ"ק. במציאות, אופני עפר המותקנים על מעמד יכולים להועיל לביצוע תיקונים באופניים שדורשים סגנון רכיבה מאוזן ויציב. גלגלי שיניים חשובים מאוד לאופניים מכיוון שניתן לכוון את העברת ההילוכים כך שהכוח יהיה על אופני העפר.

בדרך זו אתה יכול לקחת את אופני העפר שלך עם דוכן למקום בו אתה מחנה אותו בדרך כלל

כגון המוסך שלך, דלת המוסך או אפילו המכונית שלך. אז אם אתה לא על המסלול או סתם רוכב על אופניים, יש להרים את אופני העפר שלך מהעמדה. כדי לעבוד עם סגנון זה של מעמד לאופני עפר, לחץ על ידית הדוושה כדי פשוט להניף את גובהה על הקרקע. על טירונים ואופני עפר מקצועיים להשתמש ברוכבים עמדות אופני עפר חזקות לשמירה על אופניים גבוהים ככל האפשר כאשר הם אינם בשימוש, אך לא גבוהים מדי.

ברור שעמדות לאופני עפר שימושיות מאוד בכל הנוגע לתיקונים או לאחסון קל של אופני עפר, ולכן הם שיטת האחסון הטובה ביותר בעולם אופני העפר. על ידי יצירת אזור עבודה מוגדל ויציב, הם גם מקלים על תחזוקת אופני העפר בצורה משמעותית.

עמדות אופני עפר נועדו לשמור על אופני העפר זקופים ומאוזנים, גם כשאתם לא על המסלול או על הכביש. צמיגים הם אחד ההיבטים החשובים ביותר ברכיבה על מוטוקרוס או אופני עפר, מכיוון שהם מספקים אחיזה לרוכב.

אנו גם יכולים להביא לכם כמה מאופני העפר החשמליים הטובים ביותר

הידועים גם בשם אופני עפר אלקטרוניים. הפעל את הסוללה – המנוע יוביל אותך לראש טווח המהירות של האופניים שלך וייקח אותך למהירות מרבית של עד 100 מייל לשעה (160 קמ"ש) ומעלה.

בשום סדר מסוים אנחנו לא צריכים לחפש אחר חמשת אופני העפר הטובים ביותר ומהם

מתחילים במוטוקרוס לא מתחילים בכזה שמתאים לתכונות אחרות, כמו מהירות, כוח, משקל ומהירות הנסיעה בה. תוכלו לראות גם כמה אופניים שממשיכים לחזור, אך אין ספק כי יכולת הרכיבה שלכם תהיה גורם משני שיכול לחרוג מגודל אופני עפר.

מי שחי מהמתחרים ומעדיף שבילים דרוכים היטב צריך לבחור את מסלול ה- MX או לשקול לקנות אופנוע הרפתקאות כפול

אם לא אכפת לכם מעט חיזוי ואופני טיול – הרחק מהטבע – אנו ממליצים על אופני עפר או אופני הרים. ישנן דרכים רבות להפוך את אופני העפר לחוקיים לשימוש בשטח, אך אם אי פעם אתה מתכנן לרכוב עליהם על הכביש, עליך להקפיד להוריד אותם מהכביש.

גם מוטוקרוס וגם אופני עפר יצוידו ברצועת כוח נמרצת שעל הרוכב לשלוט בה בכל סיבוב על המאיץ.

למנוע של 650 וואט יותר בעיטה מאשר אופני עפר ממוצעים

וילדים אוהבים את עיצוב המסגרת, שנראה כמו אופני עפר אמיתיים. אם אי פעם אתה מתכנן להוריד את האופנוע שלך מהכביש, יש לקחת בחשבון דבר אחד כשאתה קונה אופנוע עפר או מירוץ. לכלוך למתחילים – רוכבי אופניים יכולים לעבור לאופני עפר, אך גם לחפש אופניים שניתן להשתמש בהם בכביש. קל להשיג, קל למצוא את אופני העפר בקרקע וקל לרכוב על שבילים. אופני העפר של ימאהה הם בחירה מצוינת למי שרוצה לרכוב על שבילים, או לילדים עם ילדים וילדים שאוהבים עיצובי מסגרות שנראים כמו אופני עפר "אמיתיים".