אם תשאלו נשים רבות שעושות רכיבה על אופניים או עוסקות בספורט, תשמעו שנדרש לנצח למצוא אופניים שהן מרגישות בנוח.

אם אתה פריק אופניים או ג'ו ממוצע

בטח שמעת על המותג Giant Bikes. כחברת אופניים ותיקה מאוד, ישנם כל מיני אופניים שתוכלו לדמיין, כולל אופני כביש, טיולים רגליים, אופניים חשמליים ושמנים, כמו גם אופני מירוצים ושבילים. פוג'י מייצר שבילי XC ואופני שומן חשמליים, אך הוא גם לא נרתע מאופני מירוץ. אופני כביש פופולאריים ביותר בקרב רוכבי האופניים, ולכן הם מייצרים מגוון רחב של אופני מירוץ, שבילים ואופני הרים ואפילו כמה אופנועי הרים, כמו ג'ירו ד'איטליה.

אופניים אלה מיועדים לנשים ולחברותיהן שאוהבות לרכוב על אופניים, ויש מגוון רחב של דגמים לגברים ונשים בכל הגילאים והיכולות, כמו גם מגוון אביזרים.

סיבה נוספת שכדאי לבחור באופניים ספציפיים לאישה

היא שהם מגיעים בדרך כלל במסגרת קטנה יותר ומצוידים במגוון אביזרים, כגון מושב, מוט מושב, כידון ודוושות. אחרי הכל, לאופני לייף סטייל המיוחדים לנשים יש לעתים קרובות מסגרת מדרגות המקלה על הרכיבה מתחת לחצאית.

אופני נשים מתוכננים כך שאם תבחר בגודל הנכון על פי הטבלה המסופקת

תקבל אורך גב המתאים בדיוק עבורך. לרוב יצרני האופניים יש שולחנות מידה משלהם לאופני הנשים שלהם, אשר בתורם משתמשים בגודל הרוכב כדי לקבוע את הגודל "הנכון".

מסגרות לנשים יכולות למדוד באינץ 'או אינץ'

אך הן זמינות בגדלים שונים מ -1 / 4 אינץ 'ל -2 / 3 אינץ'. טבלת מידות של אופני כביש לנשים יכולה להיות קטנה כמו 1 אינץ 'או גדולה כמו 2 אינץ', ויש הרבה יותר מידות לאופני גברים מאשר לאופני נשים, כמו 3 אינץ '.

דו גלגלים הופכים נפוצים יותר

כך שכאשר אתה קונה אופניים חדשים ככל הנראה יהיו להם גלגלים של 27.5 או 29 אינץ ', או גלגלים היברידיים או קרוזרים. ניתן לרכב על אופניים המיועדים לפנאי או נסיעה, כמו אופני הרים ואופני כביש, בכל גודל גלגלים כל עוד יש להם גלגלים 27, 5 ו -29 אינץ '.

אם אתה זקוק לאופניים זולים יותר, האופניים השישיים אפסיים של Block Cruiser הם לא בחירה גרועה, אך זו לא האופציה היקרה ביותר.

אופני קואופרציה ייצרו בעיקר אופני שבילים ואופני מירוץ

אך גם לוחות הריצה לנשים יוצגו. רוב המזרן בנוי על מסגרות פלדה עם הילוך קבוע יחיד על גלגל חופשי, אז כדאי שתבדקו אם אתם מעוניינים בכך. קוביה הכניסה המון אהבה ומיומנות לקו אופני ההרים שלהם ויכולה לייצר אופני הרים מהשורה הראשונה. אופני הכביש הקלים המפורסמים ביותר, ג'ירו ד'איטליה, יופקו גם עד שנת 2020.

כאשר חנויות ומותגי אופניים מדברים על מידות אופניים

הם מתייחסים במיוחד לגדלי מסגרות. יש מומחים שאומרים שנשים לא בהכרח צריכות אופניים בגודל שונה מגברים ושהן יכולות לרכוב על אופניים לגברים באותו גודל. אופני נשים מגיעים במגוון גדלים וצורות, מהקטנים לגדולים ביותר, אך לעתים קרובות גודל האופניים וגודל המסגרת ניתנים להחלפה. כאשר אתה קונה אופני נשים, אתרים מסוימים ידברו לעתים קרובות על גודל האופניים, בעוד שאחרים ידברו על מסגרות.

הדרך הטובה ביותר לדעת איזה מידה הכי מתאימה לך

היא להשתמש בטבלת מידות אופניים, אך גם אם אתה משתמש רק בתרשים אופניים רגיל לבחירת מידות אופניים, יתכן שתתקשה למצוא אחד שמתאים לך. מכיוון שמותגי האופניים השונים מייצרים את האופניים שלהם בגדלים שונים, עליכם תמיד להסתכל בטבלת המידות של המותג ממנו תרצו לקנות.

נשים (כולל אותי) רוצות אופניים שתוכננו במיוחד עבורנו

גם אם זה אומר שינויים גיאומטריים מלאים, מקיצור הצינור העליון וכלה בחיבור פשוט ואחיזה ספציפית לנשים. ברנד – שמשימתו היא ליצור אופניים נהדרים שנשים רוכבות עליהן, להיות חלק מהן ולשגשג עליהן.

העיצוב הספציפי לאישה הזה היה בדיוק מה שהייתי זקוק לו בכדי לפתוח בקריירת המירוץ שלי

אך היעלמותם האיטית של אופניים ספציפיים לנשים תקשה עלי מאז שהתחלתי ללמוד קצת יותר על WSD. ישנן כמה דרכים שונות למדוד אופני אישה ואני אדריך אותך בכל אחת מהן. בסוף מאמר זה תוכלו להשתמש בידע זה בכדי למצוא את האופניים הבאים שלכם ולקוות להבין טוב יותר כיצד גודלם עובד, איפה האופניים שלכם והאם יש עוד אופניים למכירה.

האופניים ההיברידיים Schwinn Discover מתאים לכל המינים

קבוצות הגיל, המקצועות ומבני הגוף והוא אחד האופניים הטובים ביותר לקשישים. אופניים ספורטיביים טובים הם נוחים וכיפיים לרכיבה, אך לפני שתחליט על אופני כביש טובים, חשוב לעשות את זה נכון, כי אתה תרכב הרבה. המדריך לרכישת אופני כביש יתאר את הסוגים השונים של אופני כביש שיעזרו לכם לבחור את האופניים הטובים ביותר שלכם.