אופני כושר מסוג זה מעניקים לרוכב עיצוב איכותי, בשילוב עם אפשרות לבצע אימון קרדיו אינטנסיבי מאוד. אני זוכר שרכבתי על האופניים הזקופים שלי, ה- Marcy ME 708. מאמר זה מתאר למה להיזהר כשקונים מכונית חדשה ולמה כדאי להיזהר כשאתם קונים ברשת. ריכזנו כמה מאופני הכושר הטובים ביותר שאדם ממוצע ימצא לצורך פעילות גופנית, שימוש בשכונה או עבודה.

המושב נוטה להיות יותר נוח מאופני הכושר הממוצעים

ואתה לא צריך להשתופף כמו באופני כושר. תלוי בדגם ובמותג של אופני כושר נייחים, ישיבה במושב או באוכף יכולה להיות פחות או יותר נוחה, תלוי בדגם. הסיבה לכך היא שטביעת הרגל שלהם קטנה בהרבה משכיבה, כך שאינכם רחוקים ממושב האופניים כמו שהייתם מגובה רב.

יש הטוענים כי לשימוש קבוע באופני כושר יש כמה יתרונות בריאותיים חיוביים

מומחי כושר מזהירים גם ששכיבה יכולה לעודד פעילות גופנית איטית יותר, פחות ויש להם פחות יתרונות לב וכלי דם. אם אתה רוצה אופני כושר נייחים המאפשרים לך אימון קרדיו טוב, סובב אחת מהמכונות הללו. אבל אם אתה באמת רוצה להיכנס לזה, תמצא דגמים ברמת כניסה טובה – אופני כושר בשוק, אז אל תשכח להתחיל.

אני אוהב את הפורמה

אבל מעדיף את אופני הכושר בחדר הכושר המקומי שלי על אופני הסיבוב המודרניים והמצומצמים יותר, ויש לי גם מנוי חודשי. אם אתה רוצה אופניים יוקרתיים, אך לא בכיתת מנוי של פלוטון, האטום מבית Wattbike הוא אופני כושר טובים וחכמים. עם מחירים שמתחילים בפחות מ -200 דולר, הם יכולים להיות זולים בהרבה מחברות בחדר כושר. הם גם הרבה יותר משתלמים מאופני "פלוטון" יקרים, שדורשים ממך לקנות אופניים פיזיים ולהירשם – אפילו למנויים חודשיים.

אם אתם בתקציב הדוק

ה- XTerra Fitness FB150 הם אופני כושר טובים במחיר נמוך מ- $ 200, שגם להם יש יתרון בכך שהם דורשים מעט מאוד מקום והוא הטוב ביותר מבין אופני כושר במחיר של פחות מ- $ 200 . אופניים אלו נועדו לעבוד עם ספקי צד ג 'שונים המציעים קורסים לאופניים, כולל Peloton, CrossFit, FitBike ומועדוני כושר אחרים. Bowflex הוא יוצא דופן כאן בגלל החברות הנדרשת, אבל אם תבחר בדגם עם מסך 22 אינץ ', זה 2,200 $! האופניים הפנימיים של VeloCore, במחיר של 1,700 דולר, הם כמעט לא חלופת אופניים "פלוטון" משתלמת.

אם אתם זקוקים לאופניים עצמאיים לחדר הכושר הקטן שלכם ומחפשים אופני כושר גדולים ועמידים העונים על כל צרכי הלקוחות שלכם

אנו מציעים אותם. סך הכל ציוד כושר מציע מבחר רחב של אופני כושר נהדרים מהזול לטוב ביותר, ואם אתה רוכב על אופניים, אם אתה לא יכול להיות בחוץ בגלל מזג אוויר גרוע או מגפה עולמית שמאלצת אותך להעביר את מאמצי הרכיבה שלך בתוך הבית, אתה יכול להיות בטוח שהאופניים האלה עדיין יאפשרו לרכבים שלך עשה תרגילים טובים והציף את כספיך והציף את מרובע האופניים בריצה בריצה ורכיבה על אופניים. אם אתה בדרכים או נאלץ להזיז את טיולי האופניים שלך בתוך הבית בגלל מזג אוויר גרוע או המגיפה העולמית, אתה יכול להיות בטוח שהאופניים שלך עדיין תן לך את התרגיל הטוב ביותר עבור הארבע ותן לך מנה טובה של גמישות וגמישות לרכיבה על אופניים, שתוכל לקחת איתך בקור ובגשם.

אם חדר הכושר המקומי שלך עדיין סגור בגלל מגיפת נגיף כורון. , או אם חדר הכושר המקומי שלך עדיין סגור בגלל קורונאוויר מגיפתנו, אופני כושר הם הכרטיס שלך כדי לשמור על כושר.

לחץ כאן לקריאה והעמקת הפרטים שיעזרו לך בכל שאלה, או לחץ כאן לקבלת רשימה מלאה של אופני כושר הזמינים בארה"ב ובקנדה.

ארגומטר 900XL השוכב הוא אופני הכושר הפופולריים ביותר בארה"ב ובקנדה, ולמעשה, מודל זה משמש במכוני כושר רבים. דגם אופניים זה הוא אחד מאופני הכושר הטובים ביותר הקיימים בשוק כיום ובחירה פופולרית בקרב חובבי כושר רבים.

אופני כושר מקפלים

אני אוהב את הרעיון שיהיה לי אופני כושר בבית שלי, אבל אני גר במקום צפוף ולא רוצה שמכונה גדולה תתפוס את כל השטח. אופני כושר מתקפלים נהדרים כאשר אין לך הרבה מקום לאחסן את ציוד הכושר שלך. אם אתה רוצה לשמור על כושר בבית התרגיל האופניים משתלבים בקלות בכל חדר בביתך.

ישנם דגמים רבים בשוק

אך אופני הכושר הטובים ביותר הם אלו המתאימים לצרכים שלך. מרבית יצרני אופני הכושר מציעים את שני האופניים, ואופניים שכיבה הם בדרך כלל יקרים יותר. נסה את שני סוגי אופני הכושר בחנות או בחדר כושר כדי להקל עליך.