כשקניתי אופני כביש חדשים לפני זמן לא רב, קיבלתי גלגל ריצה – או טחנה – למדי, שכלל חישוק מתאים, חישורים ורכז. זה פשוט: אם אתה רוצה אופני כביש, אתה צריך אופניים איכותיים עם צמיגים טובים, מתלים טובים וטיפול טוב. שוק האופניים די רווי כיום ויש סוגים שונים של אופניים המוצעים. אופני כביש תקציביים שיושבים כמו כפפה לידיים יטפלו וירגישו הרבה יותר טוב מסופרבייק מצויד בצורה גרועה.

אתה צריך גם לשקול אם אופני מירוץ פחמן טובים לך

אופני מירוץ פחמן עמידים בפני חלודה וקורוזיה, מה שיכול להוות יתרון משמעותי תלוי למה אתה משתמש בדרך כלל באופניים. אפילו אופניים מצופות זהב לחלוטין מציגות את המדרונות המקומיים, וגימור בעבודת יד ועיצוב פשוט יוצר את האיזון המושלם בין מסגרת איכותית, מתלים טובים וטיפול טוב. מה היית עושה? היכן היא מאחסנת בתדירות הגבוהה ביותר וכיצד היא משתלבת בחיי היומיום?

אנו עוזרים לך למצוא את אופני הכביש הטובים ביותר עבורך ולהציע אותם במחירים נוחים

אם התקציב שלך הולך להיות גדול יותר, אל תשכח לבדוק את מבחר אופנועי המרוץ הטובים שלנו במחיר נמוך מ- 1500 יורו – הם מציעים מגוון רחב של אפשרויות, והכל במחיר משתלם עבורך. תוכלו גם לגלות כמה מההמלצות המובילות שלנו לאופניים הזולים ביותר בשוק כיום – נסו אותם!

אופני כביש תקינים הופכים את הרכיבה לקלה ונוחה יותר ואנחנו יכולים להגיד לך איזה אופניים מתאימים לך

זה מה שכל אופני מירוץ הם. אם יש לך קצת יותר כסף או אם אתה חדש ברכיבה על אופניים ולא בטוח כמה אתה באמת רוכב, אופני כביש טובים מתחת ל- PS1000 הם התחלה טובה. כפי שכבר הזכרנו, עכשיו זה הזמן הטוב ביותר לקחת אופניים שייקחו אתכם לעבודה בלי לפגוע בכם כרצונכם, כי זה יעבור דרך ארוכה בלי לסכן אתכם כחדשים בעולם רכיבת הכביש. זו גם התקופה הטובה ביותר בשנה להשיג אופניים חדשים לראשונה בקריירת הרכיבה שלך.

כדי לעזור לך לבחור את הגודל המתאים לאופני המרוץ שלך, אם המידע הנ"ל אינו מספיק, אנו רוצים שתדע מה תוכל לקנות עבור אופני המרוץ הראשונים שלך כמתחילים. אנו # Ve סיפקנו לך טבלת מידות פשוטה נוספת כדי להבטיח שיש לך מספיק מקום לנקות בנוחות את הצינור העליון של האופניים שלך. הממדים של אופני הכביש בדרך כלל עושים עבודה טובה שיש אופניים עם מספיק מקום מלפנים ומאחורי הגלגל הקדמי כדי לשחרר מספיק את האופניים מהצינור העליון ומטה.

הגיאומטריה

הבנייה והסיבולת של אופני כביש מציבים את הרוכב במצב קצת יותר זקוף ועשויים להציע איזון טוב יותר בין עדיפות הציות לנוחות. בניגוד לישיבה זקופה על אופני הרים, מיקום נוטה מייצר פחות התנגדות ואופני מירוץ קלים יותר לדווש במהירות גבוהה יותר.

על מה תוכלו להמליץ לנשים שרק מתחילות ורוצות לשדרג את אופני הפנאי שלהן?

אופני הכביש דרופ בר היו נסיעה מוצקה שתביא אותי לאן שרציתי להגיע לשנים הבאות

מצאתי את הנסיעה נהדרת ועם איפקס קיבלתי אופני כביש לאורך זמן, שאני מרוצה מהם מאוד. אם אתה קונה את אופני הכביש הראשונים שלך ואתה רוצה שיימשך זמן רב וייקח אותך למרחקים ארוכים, אתה לא יכול להשתבש עם Tommaso Fascino. ואם אתה זקוק לאופניים עמידים יותר עם טווח ארוך יותר ועוצמה רבה יותר מהאופניים הממוצעים שלך, טומסו אימולה תמיד שם בשבילך.

אבל שום דבר לא יכול להתאים לאופני כביש כולל מבחינת מהירות גולמית, והיתרון האווירודינמי הוא שהאלמנטים נשפכים על הגלגלים היוקרתיים.

בעוד ש"מהיר "הוא מונח יחסי

אופני מירוץ תופסים עמדות עליונות בהשוואה לסגנונות אופניים אחרים. אופני סייקלוקרוס יכולים להיות אופני הנוסעים המושלמים, אך הם יכולים להידלק והם אינם מותקנים בדרך כלל על מתלה. אופני כביש לכל אורכו עשויים לשקול קצת יותר מאופני טיפוס ואולי לא חלקלקים או אווירודינמיים כמו אופני כביש. אבל קשה לנצח את הרב-גוניות של רוכב כל-אחד וזה אחד האופניים הוורסטיליים ביותר בשוק.

למרות שתרצה לבחור אופני כביש

אופני כביש ספורטיביים הם בדרך כלל הבחירה הטובה ביותר למי שמחפש אופני כביש ספורטיביים. אם זו לא הסיבה העיקרית לה אתה זקוק לאופניים ולעתים קרובות אתה משתמש בהם למשימות יומיומיות כגון יציאה לעבודה או למרוצי מרחקים ארוכים, האופניים היחידים שאתה צריך להסתכל עליהם הם אופני כביש. Cannondale CAADX-105 היא אחת ממכוניות הספורט הזולות ביותר שאתה יכול לקנות כיום, ואופציה נהדרת עבור אלה שלא חושבים שהם מעוניינים להתחרות בזמן שהם נהנים מקילומטרים על CAad Optimo או Sora.