מוזיאון אופני השיתוף גאה להכריז על השקת תכנית אופני השיתוף הראשונה שלה בארצות הברית. מערכת $ 3,000 (5,298 יורו) היא קהילת השיתוף הראשונה – המרכז המוביל להשכרת אופניים בצפון אמריקה ומערכת השיתוף השנייה בגודלה לאופניים באמריקה.

אם אתה חברה להשכרת אופניים ויש לך שאלות או שאתה מעוניין בהיתר

אנא פנה לתוכנית אופני המניות של SDOT. שאל את מנהל התוכנית לרכיבה על אופניים, או אם אתה סבור שאופניים הוסרו מתחנה, התקשר למספר 1-888-745-5555 ושוחח עם נציג התחנה המקומית שלך.

עיין בתרשים החניה לאופניים שלנו

כדי להבין טוב יותר היכן אתה יכול להחנות את האופניים שלך ולהימנע מחניה. במדריך זה תוכלו ללמוד עוד על תכנית CTA Bike Share ועל האופניים המשמשים. אתה יכול גם לבדוק, לנעול ולהחנות את האופניים שלך כך שרוכבי אופניים אחרים יוכלו לחלוק את המתלה.

החנה את האופניים שלך על מתלה אופניים ציבורי ורכב עליהם בחינם ללקוחות משלמים, או החנה אותם על מתלה האופניים ותמצא אותו. וודא שהחלל לא יהיה יותר משלושה מטרים ושהוא נמצא לפחות שני מטרים מהשוליים.

יש לנו את אותה מדיניות החזר מעולה כשאתה מרים אופניים היברידיים וזה מדהים שלקוחות ממשיכים לדווח שהם משתמשים באופניים בתדירות גבוהה הרבה יותר מבעבר, כי הם כל כך נוחים ובכל זאת רוכבים כל כך נפלא .

רוברט קיטינג

הבעלים של מעבדת הטריאתלון בלוס אנג'לס, אומר שמעולם לא ראה דבר כמו בום האופניים הנוכחי מזה 37 שנים שעבד בחנות אופניים. החנות עברה מהתמקדות באופניים איכותיים לאופניים במחירים סבירים, ואנשים צפויים לרכוב בשכונותיהם. אתה יכול לבדוק את האופניים שלך ולהחזיר אותם לתחנה, ולתת לך את האפשרות לעלות על ה- CTA ולקחת אותם לסיפון.

לאחר שתסיים את הנסיעה, תוכל להחנות את האופניים שלך בחינם על מתלה אופניים או על המדרכה. כל שעליך לעשות הוא לקפל אותו, לנעול אותו בחוץ ולהביא אותו למשרד בזמן סידורים או פשוט להחנות אותו בחניה.

אחת התכונות שהופכות את זה לאופניים נהדרים עבור גולשי טיולים ומבוגרים צעירים

הוא מרכז הכובד הנמוך, המספק איזון לאופניים. היכולת לשאת משאות כבדים הופכת את האופניים לאידיאליים לטיולים מלאים או להובלת מטענים. בנוסף, האופניים הנהדרים האלה כל כך גדולים שהם מתאימים ליתרונות האופניים המתקפלים.

מה שנותן לך מהירות בעת הדיווש הוא המרחק בו הגלגלים עוברים בסיבוב מלא של הדוושות, וזה נקרא אינץ 'הילוך. הסיבוב המלא של כל דוושה חייב להיות מהיר לפחות ב 0.5 מ"מ מהמהירות הממוצעת של אופניים.

אל תקבע את המילה שלנו

עשה לעצמך טובה וקח את האופניים המועדפים עליך כדי למצוא נסיעת מבחן של כל מה שאתה חולם עליו. בין אם אתם רוכבים ברחובות העיר או מטיילים בחופים בתוליים, אל תפסיקו לרכוב על אופני הגברים שנבנו עבורכם. האופניים האלה בנויים בסטנדרטים של סגנון חיים שהעברנו לך, ובדקנו את האופניים הטובים ביותר שמגיעים איתם על הכביש.

SixThreeZero מוכרת כמה אופני גברים חזקים וקלאסיים

אך הם מציעים גם אופני נשים מהטובים והיפים ביותר למכירה. הדגמים של Sixthreezero Beach Cruiser ו- Hybrid הינם אידיאליים לקחת איתכם לאן שתצטרכו להגיע, ודגם ה- Beach Cruiser Hybrid שלהם הוא בחירה מצוינת להגיע לאן שאתם צריכים.

האופניים המצוינים הללו לא מיועדים רק למהירות

אלא גם בעלי סגנון ייחודי המשקף את אישיותך. בין אם אתה מסתובב או מתעקל ברחוב, קח אופניים שנותנים לך את הכוח, הנוחות והסגנון שאתה אוהב שלא תשכח. אם זה כל מה שאי פעם רציתם לאופניים, תוכלו להוציא אותם לכביש ולגלות מחדש את אהבתכם לרכיבה על אופניים. הגישה הבלתי קשקשת של SixThreeZero אינה מותירה ספק כי הם האופניים המושלמים לכל סוג של נסיעה, מטיול יום לחוף הים ועד לרכיבה על אופניים ארוכים.

עשה את חלקך: כשתסיים את הנסיעה, החנה את האופניים שלך בהתאם להנחיות שלהלן. אין להחנות את האופניים בחניון ציבורי או במקומות ציבוריים אחרים בהם לא ניתן להסתיר אותם כך שהמשתמש הבא לא ימצא אותם.