אופניים הם כלי התחבורה האידיאלי בערים שיוצאות מהסגר, עמדה שהופכת אטרקטיבית יותר ככל שמתקרב הקיץ בארה"ב ובאירופה. יצרני האופניים מצפים שמכירות ינסיקו בערים אלה כאשר תושבי העיר מחפשים דרכים להסתובב בתחבורה ציבורית ולנסוע בתחבורה ציבורית – תוך שיתוף ברכבים. העיר ניו יורק הכשירה אופניים חשמליים, ברכה למהגרים הנשענים מאוד על אופניים חשמליים לעבודה, אך טרם תכננה תוכנית רגולטורית לרכבים החדשים החוקיים, על פי דו"ח שפורסם לאחרונה ממשרד התחבורה בעיר.

כל מי שיש לו אופניים ניידים חשמליים ניידים צריך לעקוב אחר מספר הנחיות

בעוד שאופניים חשמליים עשויים לנסוע מהר יותר מאופניים או קטנוע קונבנציונאלי, אתה לא צריך לנהוג מהר מדי או להתעלף אם אתה נוסע מהר. באופן אישי, אני אוהב לדווש ולרכוב עם Dialed – כעוזר כשאני בדרכים, אפילו באמצע היום.

בשילוב עם מנוע חשמלי, אופניים אלקטרוניים יכולים להאריך את המסע עוד יותר, והוא יכול לנסוע עוד יותר. אופניים חשמליים שיכולים לשטח את גבעות סן פרנסיסקו ('הזמנה ביתית') יכולים לשטח את העקומה שלי.

אופני שטח נוטים לנסוע קצרים יותר

מה שעוזר לשמור על המשקל ולמזער את ההשעיה. למרות שאין טווח מדויק המוגדר על ידי שביל או אופני הרים, ג'נסון ארה"ב מגדירה קטגוריה זו כ"אופני הרים עם טווח מקסימלי של לפחות 2,500 ק"מ. אופני הרים בקטגוריה זו נועדו להתמודד כמעט עם כל שביל, כך שהם אינם יכולים להחזיק את רוכב בחזרה בעלייה, ויש להם גיאומטריה מתקדמת המאפשרת לך לרדת.

כבידה במורד ההר

אופני הרים במורד ההר יש פחות נסיעה מאשר אופני שטח, אך משקל גבוה יותר. אופני הכבידה נוטים להתמקד יותר באמינות באופן קיצוני תנאים באמצעות בחירת רכיבים מאשר בהפחתת משקל. יש להם נסיעה של 170 מ"מ ומעלה והם מתמקדים באריכות חיים ואריכות ימים ולא בחיסכון במשקל.

טריאתלון – טריאתלון ואופני זמן מיועדים לביצועים, מיטוב העיצוב האווירודינמי. וטכנולוגיה למהירות מקסימאלית ויעילות מירוץ. הם נועדו לבצע מרחקים ארוכים, אך עם דגש על ביצועים ואמינות ולא על הפחתת משקל.

ישנם רבים סוגים שונים של רכיבה על אופניים

וזה עוזר לדעת מדוע כל אופניים בנויים לעבוד אחרת. מאופני הרים המיועדים לשטח מחוספס ומחוספס ועד לנוסעים שרוצים לקחת את זה בקלות ובשקט, מגוון החומרה נרחב. אופני הרים מגיעים במגוון צורות וגדלים, החל קל, בינוני, כבד וכבד ועד קל ובינוני – כבד. אופניים אלה תוכננו במיוחד עבור כל סגנון, אך ישנם מספר סגנונות אופניים שונים לסגנונות רכיבה שונים, כמו גם דרישות ביצוע שונות עבור סוגי אופניים שונים.

עם מגוון כה רחב של אפשרויות זמינות

חשוב שכל קונה אופניים לא רק לטייל לחנות האופניים המקומית שלהם ולקנות אופניים בלבד, אלא לשקול את כל האפשרויות. החיפוש אחר אופני הרים חדשים מתחיל ברשימה מוגדרת בבירור של אופני חובה לחיפוש כדי לקבוע לאילו קטגוריות אופני הרים נכנסים ואז מגבילים את החיפוש לאופניים המושלמים. עיין בקטגוריות אלה כמדריך כללי או עיין במדריך האופניים ההר BikeExchange לפרטים נוספים. אל תשכח לבדוק בבלוג שלנו Bike Exchange לקבלת כל המידע המעניין אודות סוגי האופניים השונים.

אם יש לך שאלות

התקשר אלינו או שוחח עם אחד המומחים שלנו מיועצי ציוד לקבלת ייעוץ בחינם כדי שנוכל לעזור לך למצוא את אופני ההרים המושלמים עבורך. כסוחר מוסמך של ביאנקי תוכלו להזמין מקטלוג האופניים שלנו או להצטייד באופני ההרים החדישים והטובים ביותר של היצרנים המובילים בעולם. בין אם אתה נוסע בסטייל או כאלטרנטיבה בת קיימא לנסיעה, יש לנו את כל הבסיסים שלך מכוסים. בין אם אתם מקריבים עמדה נוחה לנהיגת שטח בסיירת או בציר בכדי לנסוע לחלופין, ובין אם אתם נוסעים בצורה נוחה וקיימת, הכל מכוסה! כדי לענות על תחושת ההרפתקאות והחופש שלך, ל- BikeExchange יש מגוון רחב של אופניים מוכנים להעדפותיך מחוץ לכביש. בנוסף אנו נושאים את כל החלקים, האביזרים והבגדים המיועדים לאופניים כאמצעי התחבורה העיקרי.

עם מגוון שלם של אביזרים אתה יכול להסיע את המטען שלך

ילדים או סתם דרך הבוץ. אופניים אלה מתקפלים במהירות, כך שרוכבים יכולים לקחת אותם איתם בדרכים או לאחסן אותם במשרד כדי לספק את האולטימטיביות בגמישות הנוסעת. אופניים אלה מתקפלים במהירות ומאפשרים לרוכבים להעביר אותם במעבר או לאחסן אותם במשרד, מה שמגדיל את הרבגוניות לנוסעים! ניתן לקפל גלגלים אלה גם לגודל של מכונית קטנה או אפילו למכונית גדולה כדי שיהיה קל לאחסון ולשינוע.