רק בחודש שעבר ב- CES, הרלי-דוידסון חשפו את הרעיון שלהם על אופנועים חשמליים, ולהפתעתנו הם נראים די מדהימים. אמור לצאת למכירה בשנת 2020, הוא הוצג בתערוכת האלקטרוניקה הצרכנית השנתית (CES) בלאס וגאס בחודש שעבר, ובדיוק כך גילינו שהם לקחו את זה ל- CES.

זה פשוט האופנוע החשמלי הטוב ביותר שאתה יכול לקנות עכשיו ונראה טוב כמו כל סופרמוטו

אתה לא מקבל את הרעש של סיירת שאתה ידוע בה, אבל זה בהחלט מסעיר אווירה מעודנת יותר. זה נראה מדהים ובוודאי יסובב את הראש לאן שהוא ילך, וזה בהחלט אחד האופנועים החשמליים הטובים. אל תסתכל לשום אופניים חשמליים בעיניים על הכביש, זה נראה כמו כל אופניים חשמליים אחרים בכביש שלנו.

האופנועים החשמליים הטובים ביותר הם אלו שאתה הכי אוהב

והאופנועים החשמליים הטובים ביותר שיעדכנו אותך בכל האופנועים החשמליים בעולם. נתח את שוק האופנועים החשמליים העולמי כדי להבין את הטרנדים האחרונים, הטרנדים והמחירים הטובים ביותר לאופניים חשמליים באזורך.

להונדה אופני עפר חשמליים

דוקאטי מציעה גרסה חשמלית לחלוטין של אופני המרוץ MotoGP שלה, וגם הונדה בודקת אופניים חשמליים לשימוש בכביש. הארלי דוידסון החיה את ה- LiveWire ומתכנן להשיק אותו בשנת 2020, אך הוא עדיין לא עורר עניין. אופנועים חשמליים הם הזדמנות נהדרת לענות לרצון הצרכנים ולהתחיל בפיתוח מוצרים.

מי שרוצה רק ללכת לסופר ובחזרה לא זקוק לחשמל רב כמו עם אופניים חשמליים

אם יש לך ספקות, אולי התחל עם קלנועיות חשמליות ותעבוד עד לאופנוע או אופנוע כדרך לקבל יותר דחיפה עבור הכסף שלך. ואם נראה שאופנועים חשמליים נמצאים כמה צעדים מאחורי קלנועיות חשמליות, שקול את ה- Fly – Free Smart Classic החדש.

במקרה זה

יכולנו גם לשמוע שאופנועים חשמליים כבר מטפלים ואף טובים יותר, ולדעתי זה מה שמביא להם את המחיר הגדול ביותר. הובר אומר כי חשמליות של אופנועים על לכלוך הגיונית מאוד מכיוון שמורכבות השימוש במצמד מתבטלת, בעוד שרוב האופניים החשמליים פשוטים, אין פיתול על תגובת המצערת או תיבת ההילוכים, ועקומת הלמידה שטוחה ביותר. מנקודת מבט ביצועית, אופנוע חשמלי טוב כמו אופנוע מסורתי, אם לא טוב יותר מאופנוע מצמד ידני ", אומר הובר.

כתוצאה

נקבל יותר חדשנות מהמהפכה הירוקה ו ננהג יותר מכוניות חשמליות, אופנועים חשמליים ואופניים חשמליים. בעלות על אופנוע חשמלי או מכונית חשמלית רק תשפר את זה ליותר אנשים, וכתוצאה מכך נקבל יותר חדשנות מה"מהפכה הירוקה "הזו —- – עם מנועים שקטים וללא הילוכים, לאופנועים החשמליים מהירים למדי יש הרבה מה להציע. מנוע חסכוני באנרגיה מסתובב מהר מספיק בכדי לנהוג בזול, אז הנה רשימה של האופנועים החשמליים הטובים ביותר שאתה יכול לקנות.

בתקווה למשוך את תשומת ליבם של דור חדש של רוכבים

הארלי-דוידסון השיקה את האופנוע החשמלי "LiveWire" מוקדם יותר השנה. הארלי דוידסון e-Motorcycle LiveWire עורר עניין של קהל לקוחות רחב, בקרב צעירים ומבוגרים כמו גם אנשי מקצוע. ו חובבנים כאחד.

אופנועים חשמליים מכונים "אופנועים חשמליים" או "אופניים אלקטרוניים" מכיוון שהם בנויים סביב מסגרת סיבי מתכת חסונה המשלבת רכיבים מכניים ואלקטרוניים

אופנועים חשמליים נראים כמעט כמו האופנוע האופייני שלך ומונעים על ידי מנוע בנזין, אך כשמדובר באופניים עצמם, לא תזהה אותו כאופנוע חשמלי. בייק בייקס טוענים שאופנועים חשמליים צריכים להיות שונים מנסיעה באופניים המונעים בגז במקרים קיצוניים.

ישנם כיום שני סוגים של אופניים חשמליים

אופני דוושה קטנים – המתאימים ביותר לרכיבה בעיר – ואופניים חשמליים כבדים יותר, בדומה לאופנועים שכולנו מכירים ואוהבים. ישנם מספר סוגים של אופנועים חשמליים שאתה עשוי לראות כבר בשווקים, כגון אופנוע אפס. אפס מתמודדת עם רוח רוח משמעותית בהשקת האופנועים החשמליים, כאשר האימוץ איטי מהצפוי, אך לטענתה מכר יותר מ -1.5 מיליון מהאופניים האלקטרוניים שלה. אפס אופנועים מובילה בשוק האופנועים החשמליים בארה"ב, ומציעה מגוון רחב של אופניים חשמליים לבחירה.

בעוד שרק יצרני האופנועים ממשיכים לסחוט הכל מהאופניים הללו, ארבע היצרניות הגדולות מתחילות לפנות לטכנולוגיית אופניים חשמליים.

הדחיפה להכנסת אופנועי חשמל פרימיום

היא המתיחה ההולכת וגוברת של כלי רכב חשמליים בשוק האמריקאי, במיוחד בקליפורניה ובבריטניה. הדחף להכנסת אופנועים חשמליים הגיע ממגוון גורמים, כמו צמיחת שוק הרכב החשמלי באמריקה ונוכחות הולכת וגוברת באירופה ובצפון אמריקה, כמו גם באסיה ובאמריקה הלטינית. אך הדחף לבחור אופנועים חשמליים פרימיום נבע מדרישה הולכת וגוברת למכוניות חשמליות ומשאיות, המונעות על ידי מגמת גיחה הולכת וגוברת בארה"ב ובארצות הברית.