ביקשנו מתשעה מומחים לרכיבה על אופניים, כולל מומחים בתחומי ציוד האופניים, תחזוקת האופניים ותיקון האופניים, לתת המלצות להמשך קיץ ובסתיו. להלן, תשעה מהם דנים ביתרונות ובחסרונות של אופני אופניים נוספים על אופניים שונים, כמו גם היתרונות והחסרונות.

אם כבר יש לכם אופניים או שזה עתה קניתם

עליכם לבחור במידת האפשר באביזר. להלן כמה מאביזרי האופניים הרגילים, אך כדי להפיק את המיטב מאביזרי האופניים המגניבים הללו, חשוב להכיר את רכיבי האופניים שלך במידה מסוימת. אם אתם קונים אופניים חדשים או פריט אחר שמחובר אליהם, עדיף להביא את האופניים איתכם. רק אתה ואתה יכולים לקבוע מה נחוץ לרכיבה שאתה עושה, אז הקפד להפיק את המיטב.

אם יש לך מזוודה, אתה צריך מקום לאחסן את כל הציוד שלך, בין אם זה מתלה לאופניים, מתלה למזוודות בתא המטען או אפילו תיק לאחסון ציוד.

אם אתה נוסע הרבה

הצמדתו לאופניים הנושאים את כל הציוד שלך נוחה יותר מאשר לסחוב אותו בתרמיל. אם אתה בדרכים או רוכב על אופניים ללא מחזיק לולאות, תיקי האופניים מציעים לך אפשרות להעמיס ציוד במצבים שונים על האופניים ובסמוך להם. ניתן לשאת את התיקים הרבגוניים האלה על הגב או לשלב אותם באופניים כתיק מזוודות. הם נהדרים לתת לכל אופניים עוד שטח אחסון, והם אופציה נהדרת לאלו מאיתנו שאוהבים לטייל.

לאלו מאיתנו חדשים בעולם האופניים

יכולה להיות תחושת עצמאות על האופניים אם יש לך את הכלים והציוד הנכון. אין ספור אביזרי אופניים זמינים בשוק כדי להפוך את הנסיעה שלך לנוחה יותר, מהנה ונוחה יותר. דבר אחד שמשותף לאביזרי אופניים מגניבים רבים הוא היכולת שלהם לשפר את בטיחותכם ברכיבה.

ציוד הידרציה הוא חובה – יש אביזרי אופניים כדי להישאר בטוחים בחיים ולהישאר על האופניים שלך. עכשיו אתה אולי תוהה אילו הילוכים אחרים אתה יכול לקחת כדי להפיק את המרב מהאופניים שלך כדי לקבל את הסיכוי הטוב ביותר להישאר בטוחים.

אחד השילובים הקלים ביותר של אביזרי אופניים מגניבים לשילוב

הוא מצלמה ומערכת תאורה. אורות קצרים של סיבים התלקחות הם מוצר נהדר מכיוון שהם ניתנים להתקנה בקלות בצד האופניים שלך, כמו גם באורות הקדמיים והאחוריים. צבע הצלת חיים של וולוו הוא אביזר מעניין ומגניב לרוכבי לילה שאולי לא ירצו להיראות כמו Storm Troopers. זה לא רק אביזר אופניים מגניב באמת, אלא גם יכול להציל חיים רבים.

למידע נוסף, קרא את המדריך האולטימטיבי לקונה אור אופניים למידע נוסף על אורות אופניים וכיצד לבחור את המתאים לך.

אם הגיע הזמן לתקן או שאתה מחפש אביזרי אופניים כדי להוסיף את הנגיעות, איפה עדיף לגלוש מאשר מחלקת האביזרים בחנות האופניים המקומית שלך?

אולי יש לך כלים אחרים לתחזוקת אופניים שיש לך בבית

אבל אם אתה נוסע באופניים, ערכת תיקון בסיסית אמורה להיות כל מה שאתה צריך. בין אם אתה צריך לתקן רכיב פגום או פשוט לשדרג חלקה קיימת, זה מקל על ההתאמה המושלמת עבורך. חקור את צינורות האופניים ומצא את הגודל, הצורה והתקנת הקיר המתאימים לאופניים שלך בהתאם לצרכים שלך.

תוכלו לעיין בחנות האופניים המקומית שלכם לקבלת עזרה נוספת

או לחפש אביזרי אופניים ב- BikeExchange. בדוק את מבחר האופניים ההולנדים שלנו וחפש את השילוב הטוב ביותר של אופני הנוסעים לקבלת פתרון All-in-One. מצמיגי דיבור לפסי דוושה ועד לפנסי אחורי LED, יש כל מה שאתה צריך כדי לעקוף את החוקים המקומיים המסדירים אופניים. ב- Moved Bikes אנו מייצרים שני גלגלים – גלגלים עם כל דבר, החל מדפי גלשנים המותקנים מאחור ועד מתלי מזוודות לאופניים שלך, כמו גם מגוון רחב של אביזרים ואביזרים לאופניים שלך.

מעשי ומסוגנן

אתה יכול להציב את האופניים שלך על הקיר תוך שימוש בשטח האחסון לאחסון האופניים המועדפים עליך. תוכנן במיומנות לאחסון כידון הפחמן או האלומיניום של האופניים, וארוז במבחר פריטים חיוניים לצד הדרך. זה לא יפה כמו האביזרים הנ"ל, אבל עבור רוכבים שרוצים אופניים הולנדיים חלקים ורצים, חומר סיכה לשרשרת פרפין הוא מעולה. ניקיון הרכבת ההילוך משפר את מאפייני הנסיעה ללא מאמץ נוסף מהאופניים – וגם חוסך כסף מכיוון שלא תצטרכו להחליף שרשרת, קלטת או שרשרת בשל ללבוש מוקדם.

הסל המותקן על הכידון

הוא דרך מהירה וקלה להאריך את יכולת העומס של האופניים שלך. רב-כלי-אופניים ניידים זה אינו קל לקחת אתכם לנסיעה, אך הוא אידיאלי לנשיאת חפצים קטנים על האופניים שלכם. אם אתה רוצה לקחת איתך אופניים להשכרה לחופשה, אתה יכול לקחת את זה איתך.